Mentor

Emre Kurt

Nabutech - Kurucu Ortak

1984 yılında Amasya’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini tamamladıktan sonra Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Sonrasında İşletme Yüksek Lisansını tamamladı. Lisans eğitimini tamamlar tamamlamaz profesyonel çalışma hayatına başladı. 10 yılını geçirdiği ArçelikA.Ş.de Satınalma, Proje Yöneticiliği ve Ürün Yönetimi gibi farklı alanlarda görev aldı.

2016 yılında profesyonel iş hayatını sonlandırdı, Nabutech ve CMOZ’un kurulumunda co-founder olarak yer aldı. Aynı zamanda start-up’lara pazarlama ve iş geliştirme alanlarında yardımcı oluyor. İşletmelerde ve Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi gibi oluşumlarda pazarlama alanında eğitim veriyor.

Türkçe, İngilizce ve İspanyolca dillerini aktif olarak konuşabilen Emre Kurt hızlı değişen dünyada güncel kalmayı, en iyi uygulamaları ön plana çıkarmayı hedeflemekte. Pazarlama başlıklarında dünya ile eş seviyede olmak isteyen şirketlerin dönüşümüne odaklanmış durumda. Bu kapsamda Pazarlama 4.0’ın yerelleştirilmesi, pazarlamanın güncel yorumu gibi çalışmaları bulunmakta.

Randevu Formu